Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Comments
lv: Komentāri

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: configure
lv: konfigurēt

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni
