Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: configure
mn: тохируулах
