Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
