Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: configure
nl: instellen

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit menu
nl: menu bewerken
