Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: configure
nn: konfigurer

en: Unpublished
nn: Upublisert
