Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: Left sidebar
pl: Lewa kolumna boczna

en: Right sidebar
pl: Prawa kolumna boczna

en: configure
pl: konfiguruj

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Unpublished
pl: Anuluj publikację

en: edit block
pl: edytuj blok

en: edit menu
pl: edytuj menu
