Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Comments
ro: Comentarii

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: configure
ro: configurează

en: edit menu
ro: editare meniu
