Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Comments
ru: Комментарии

en: Left sidebar
ru: Левая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая колонка

en: configure
ru: настроить

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: edit block
ru: Ред. блок

en: edit the content of this block
ru: редактировать содержимое этого блока

en: edit menu
ru: правка меню

en: edit the menu that defines this block
ru: редактировать меню, содержащееся в этом блоке

en: Original title:
ru: Оригинальный заголовок:

en: Green Tea
ru: Зеленый чай
