Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: configure
sk: konfigurácia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: edit menu
sk: upraviť menu
