Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Comments
sq: Komente

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: configure
sq: konfigurimi

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
