Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: configure
ta: முறையமை

en: edit menu
ta: பட்டியலை திருத்து
