Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: configure
tr: yapılandır

en: edit menu
tr: menü düzenle
