Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Comments
uk: Коментарі

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: configure
uk: налаштувати

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: edit menu
uk: змінити меню

en: Original title:
uk: Оригінальний заголовок:

en: Green Tea
uk: Зелений чай
