Painted Wall (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Comments
vi: Bài bình luận

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: configure
vi: cấu hình

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
