Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Unpublished
ca: No publicat

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral
