Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Highlight
da: Fremhæv
