Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußbereich

en: Purple
de: Violett

en: Unpublished
de: Unveröffentlicht

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Highlight
de: Hervorheben
