Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη
