Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Footer
es: Pie de página

en: Purple
es: Púrpura

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: First sidebar
es: Primera barra lateral

en: Highlight
es: Destacado
