Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Unpublished
fr: non publié

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale
