Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה
