Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Purple
hu: Bíbor

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Secondary Links
hu: Másodlagos hivatkozások

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv
