Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Purple
it: Viola

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale
