Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Unpublished
ja: 未公開

en: First sidebar
ja: 最初のサイドバー
