Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
