Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas
