Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla
