Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Unpublished
pl: Anuluj publikację

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny
