Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec
