Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Purple
sv: Lila

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten
