Painted Wall (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Матеріали

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Підвал

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Green Tea
uk: Зелений чай

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Highlight
uk: Підсвітити
