Painted Wall (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Ash
am: አሽ

en: Bluemarine
am: ብሉማሪን

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Base color
am: መሰረተ ቀለም
