Painted Wall (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Ash
bg: Пепел

en: Bluemarine
bg: Морско синьо

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Base color
bg: Основен цвят
