Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Ash
da: Aske

en: Bluemarine
da: Blå

en: Help
da: Hjælp

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Footer
da: Sidefod

en: Link color
da: Linkfarve

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Dark Blue
da: Mørkeblå

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Base color
da: Grundfarve

en: Highlight
da: Fremhæv
