Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Ash
de: Asche

en: Bluemarine
de: Marineblau

en: Help
de: Hilfe

en: Text Color
de: Schriftfarbe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Link color
de: Link-Farbe

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: !date by !name
de: !date von !name

en: Dark Blue
de: Dunkelblau

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Base color
de: Grundfarbe

en: Highlight
de: Hervorheben
