Painted Wall (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Ash
dz: ཐལ་དཀར་

en: Bluemarine
dz: བུལུ་མེ་རིན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Base color
dz: གཞི་རྩའི་ཚོས་གཞི་
