Painted Wall (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Ash
eo: Cindro

en: Bluemarine
eo: Blua maro

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Base color
eo: Baza koloro
