Painted Wall (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Ash
et: Tuhk

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Highlight
et: Esile tõstetud
