Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Ash
fa: خاکستر

en: Bluemarine
fa: آبی آسمانی

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Secondary Links
fa: پیوندهای ثانویه

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Base color
fa: رنگ پایه
