Painted Wall (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Help
fi: Ohje

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Base color
fi: Pohjaväri
