Painted Wall (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Síðufótur

en: Link color
is: Leinkislitur

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Base color
is: Grundlitur
