Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Ash
he: אפר

en: Bluemarine
he: כחול ים

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Link color
he: צבע קישור

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Base color
he: צבע בסיס
