Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Ash
hi: ऐश

en: Bluemarine
hi: ब्लूमरीन

en: Help
hi: मदद

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Base color
hi: मूल रंग
