Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Base color
hr: Temeljna boja
