Painted Wall (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Bluemarine
jv: Biru laut

en: Help
jv: Pitulungan

en: Link color
jv: Warna tautan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Base color
jv: Warna dasar
