Painted Wall (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Base color
km: ពណ៌​គោល
