Painted Wall (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Ash
ku: خۆڵەمێش

en: Bluemarine
ku: کەشتی شین

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Base color
ku: ڕەنگی بنچینە
