Painted Wall (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Ash
ml: ആഷ്

en: Bluemarine
ml: ബ്ലൂമറൈന്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
