Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Footer
nl: Voet

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Highlight
nl: Accentueren
