Painted Wall (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Base color
nn: Grunnfarge
